خبر

کسانی که از بن‌کارت‌های نمایشگاه کتاب استفاده نکرده‌اند می‌توانند پولشان را پس بگیرند

بن‌‌کارت نمایشگاه کتاب
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شهروندانی که از بن کارت‌های ثبت نامی خود در نمایشگاه کتاب تهران استفاده نکرده‌اند، این امکان را دارند تا قدرالسهم خود را از طریق خودپردازهای این بانک دریافت کنند.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب این بانک گفت: «برای دریافت بن کارت خرید سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بیش از ۲۰۵ هزار نفر در مجموع ثبت‌نام کردند و از هفتم اردیبهشت تا روز پایانی نمایشگاه، ۱۹۸ هزار بن کارت صادر شد.»

او افزود: «شهروندانی که در زمان برگزاری نمایشگاه موفق به استفاده از بن کارت خود نشدند، می‌توانند قدرالسهم خود را از طریق خودپردازهای بانک شهر دریافت و یا با کارت‌خوان‌های این بانک خرید کنند.»

 افرادی که ثبت‌نام کرده اما بن کارت خود را دریافت نکردند، می‌توانند به شعب بانک شهر مراجعه و پس از دریافت بن کارت، پول خود را از طریق خودپردازهای بانک شهر دریافت و یا با کارت‌خوان‌های این بانک خرید کنند که زمان آن تا یک ماه آینده اعلام خواهد شد.

 

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید