بانک‌ها

اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک سرمایه انتخاب شدند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک سرمایه با حضور ۸۵ درصد از سهامداران حقوقی و حقیقی این بانک، در روز شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، با حضور نماینده بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نماینده سازمان بورس اوراق بهادار، رئیس مجمع عمومی، ناظرین مجمع عمومی، قائم‌مقام و مدیران ارشد صندوق ذخیره فرهنگیان، رئیس اداره نظارت بانک مرکزی، نمایندگان سهامداران حقوقی و سهامداران حقیقی بانک سرمایه و همچنین مدیرعامل، معاونان و مدیران ادارات بانک سرمایه، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک سرمایه با حضور ۸۵ درصد از سهامداران این بانک و با رسمیت یافتن جلسه مجمع عمومی، در روز شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه در تهران برگزار شد.

هیئت‌مدیره بانک سرمایه

این گزارش می‌افزاید علیرضا پویان شاد، عیسی شهسوار خجسته، امجد خضری و علیرضا اکبری ماسوله با رأی مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک سرمایه، به‌عنوان اعضای جدید هیئت‌مدیره این بانک انتخاب و معرفی شدند. ضمناً مقرر شد در مجمع عمومی فوق‌العاده بعدی نفر پنجم عضو هیئت‌مدیره و اعضای علی‌البدل نیز معرفی و ضمن رأی‌گیری، تکلیف بقیه اعضا هیئت‌مدیره مشخص و اعلام شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */