شرکت‌ها

سرویس‌دهی آپ در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

برای اولین بار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فناوری NFC برای پرداخت موبایلی مورد استفاده قرار گرفت و احتمالا مانند هر نوآوری و تکنولوژی جدید دیگری، نمی‌توان شاهد استفاده انفجاری این نوآوری توسط مردم باشیم و باید به‌تدریج شاهد افزایش استقبال مردم از استفاده از این تکنولوژی باشیم. با این حال، به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت ارائه خدمات لحظه‌ای و گسترده به‌تمامی ذی‌نفعان پرداخت‌های موبایلی با استفاده از فناوری NFC در سی‌امین نمایشگاه کتاب زمینه رضایت پذیرنده‌ها را فراهم ساخته است.

اما استفاده از فناوری NFC برای پرداخت، بخش نوآورانه ماجرا بود و بخش مهم‌تر ماجرا سرویس‌دهی شرکت آسان پرداخت به عنوان مجری انحصاری پرداخت در نمایشگاه کتاب بود که بیش از ۳هزار دستگاه کارت‌خوان این شرکت در این نمایشگاه به مردم خدمت ارائه می‌کردند.

ببینید: رنگ و بوی شرکت‌های پرداخت کشور در در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران / گزارش تصویری

محمدحسین جوان از انتشارات صدرا در گفتگو با روابط عمومی شرکت آسان پرداخت گفت: «سرعت تراکنش‌ها خوب بوده و پرداخت‌ها بدون مغایرت و کسری صورت گرفته است. امسال هم مثل هر دوره با برخوردهای خوب مواجه هستیم و سیستم قوی را ارائه دادند که ما به‌راحتی استفاده کنیم. برخورد پشتیبان‌ها بسیار عالی است و این نقطه قوت امسال آپ است.»

آراسته بیدار بخت از انتشارات آوای کلار نیز گفت: «امسال عملکرد بهتر بوده، هم سرعت کار بالاست و در دستگاه‌ها قطعی نداریم پشتیبانی بسیار عالی و تیم صمیمی هستند و سرعت تراکنش‌ها بسیار بهتر شده است.»

به‌منظور تسهیل در تراکنش پذیرنده‌ها، بیش از ۲۰۰ نیروی ستادی و پشتیبانی شرکت آسان پرداخت، در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب خدمات ارائه کردند. آپ با تشکیل هفت ستاد متمرکز پشتیبانی و استقرار این پایگاه‌ها بر اساس نقشه منطقه، تراکم و تعداد دستگاه‌ها و با حضور نیروهای ستادی و پشتیبانی آماده خدمت رسانی و پشتیبانی کاربران است.

افزون براین، در روزهای ابتدایی نمایشگاه جهت بازدید و بررسی فنی فرآیند سرویس NFC اعظم السادات آقایی پور رئیس گروه کنترل و نظارت اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی به همراه همکاران فنی مرتبط در محل نمایشگاه حضور پیدا کرده و پس از همه مراحل انجام تراکنش در نهایت رضایت خود را از این سرویس اعلام کردند. (+)

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید