انتخاب سردبیر تلفن همراه شرکت‌ها

آپ پرداخت با NFC را برای اولین بار به نمایشگاه کتاب می‌برد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت آسان پرداخت برای چهارمین سال پیاپی مجری انحصاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است با این تفاوت نسبت به سال‌های قبل که در این دوره از نمایشگاه کتاب، خریداران علاوه بر شیوه‌های پرداخت رایج قبلی، می‌توانند بدون نیاز به حضور فیزیک کارت بانکی و صرفا از طریق موبایل و تکنولوژی NFC پرداخت‌های خود را انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، آپ با آمادگی نصب بیش از ۵۰۰۰ دستگاه کارت‌خوان ثابت و سیار و همچنین امکان فراهم کردن سایر روش‌های پرداخت الکترونیکی در نمایشگاه کتاب امسال، خرید را برای مراجعه‌کنندگان و فروشندگان تسریع می‌کند.

آسان پرداخت که در سال گذشته با ارائه تله پرداز امکان پرداخت از طریق بن کارت‌های مجازی را برای تمامی متقاضیان کتاب فراهم کرده بود، امسال نیز علاوه بر خدمت تله پرداز که در اپلیکیشن آپ موجود است برای اولین بار پرداخت از طریق NFC را برای کاربران و مشتریان بانک شهر فراهم کرده است.

متقاضیان استفاده از بن کارت، امکان استفاده از تکنولوژی NFC ارائه شده توسط آسان پرداخت را در تمامی غرفه‌های ناشران حاضر در سراسر محل نمایشگاه دارند.

در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، چهارصد هزار بن کارت که شامل بن کارت‌های دانشجویان، طلاب، دانش آموزان، اساتید و سازمان‌ها است، صادر و توزیع می‌شود. سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۱۳ الی ۲۳ اردیبهشت ۹۶ در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید