شرکت‌ها

برگزاری چند جشنواره‌ ایران کیشی در کنار پات

جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

وجود جشنواره‌های متعدد شرکت کارت اعتباری ایران کیش که از جشنواره پات گرفته تا جشنواره جزیره کیش، باعث شد تا این سؤال برایمان پیش بیاید که دلیل برگزاری این جشنواره‌های متفاوت و متعدد چیست و چه اصراری بر آن است تا هم‌زمان با جشنواره پات، جایزه‌ها و جشنواره‌های مختلف دیگری نیز از سوی شرکت کارت اعتباری ایران کیش برگزار شود؟ چرا ایران کیش تنها روی جشنواره پات متمرکز نشده و طرح‌ها و برنامه‌های هم‌زمان با این جشنواره را نیز در دستور کار قرار داده است؟

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، معصومه وکیلی رئیس باشگاه مشتریان ایران کیش دراین‌باره گفت: «جشنواره پات یک جشنواره همگانی است که در آن تمام دارندگان کارت که از درگاه‌های پرداخت اینترنتی و موبایلی ایران کیش استفاده می‌کنند و همین‌طور همه پذیرندگان از سراسر کشور، حضور دارند و می‌توانند از جوایز آن بهره‌مند شوند. اما علاوه بر جشنواره‌هایی مثل پات که با یک روال ثابت و منطقی برگزار می‌شود، در چهار سال گذشته طرح‌ها و جشنواره‌های مختلف دیگری نیز راه‌اندازی شده است.»

او ادامه داد: «ایران کیش، علاوه بر برگزاری جشنواره‌های همگانی مانند پات، مطالعات موردی روی مناطق خاص یا مراکز خرید ویژه نیز انجام داده و تلاش دارد تا به‌صورت منطقه‌ای اقداماتی مشابه با جشنواره پات را عملی کند. بنابراین برگزاری جشنواره‌ای مثل جشنواره جزیره کیش و یا جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در برخی مراکز خرید کشور، نخستین تجربه ما در برگزاری این‌گونه گردهمایی‌ها با نگاه خاص به یک منطقه ویژه یا یک بازار هدف مشخص، نیست. بلکه همواره سعی کردیم تا با توجه به ساختار هر شهر، نیازسنجی، علاقه‌مندی‌ها و پتانسیل‌های استان‌های مختلف ایران، در صورت لزوم در برخی شهرها و استان‌ها جوایز جداگانه یا جشنواره‌های متفاوتی نیز در نظر بگیریم.»

وکیلی افزود: «بنابراین با توجه به شناختی که از پذیرنده‌های مختلف شهرهای متفاوت داریم، یکی از انواع جشنواره‌هایی هم که همیشه در نظر گرفته‌ایم جشنواره‌های استانی است. جشنواره‌هایی که با توجه به مطالعات خاص در هر استان درباره آن تصمیم‌گیری می‌شود.»

رئیس باشگاه مشتریان ایران کیش ادامه داد: «میزان هیجان و شوقی که پذیرندگان هر استان دارند و همین‌طور مطالعات رفتاری که در هر استان انجام می‌شود ما را نسبت به این جشنواره‌ها ترغیب می‌کند. به‌عنوان‌مثال پیش‌ازاین هم به دلیل استقبال پذیرندگان در استان اصفهان، جشنواره‌هایی برگزار کردیم که جایزه ویژه آن یک خودروی سمند بود.»

او درباره جشنواره جزیره کیش این شرکت، نیز به ما گفت: «به دلیل آنکه این جزیره حالت توریستی دارد و حضور مسافران در آن بالاست و معمولاً تراکنش‌های بالایی نیز در کیش رخ می‌دهد، مناسب دیدیم که به منظوری قدردانی و سپاس از پذیرندگان در این منطقه علاوه بر جشنواره پات، جشنواره دیگری هم به طور جداگانه برگزار کنیم که درمجموع ۱۵ عدد شمش طلا ۱۰ گرمی و ۱۲۰ عدد شمش طلا یک گرمی، به پذیرندگان این جزیره تعلق می‌گیرد.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید