بانک‌ها

بانک پارسیان رتبه دوم سهم بازار تعداد تراکنش‌های پذیرندگی را کسب کرد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک پارسیان با سهم ۷.۹۱ درصدی از کل تعداد تراکنش‌های پذیرندگی شبکه پرداخت، رتبه دوم را در بین تمامی بانک‌ها کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، بر اساس گزارش شاپرک مربوط به بهمن‌ماه ۹۵ که به تازگی منتشر شده، بانک پارسیان با کسب سهم ۸.۲۰ درصدی از تعداد تراکنش‌های کارت‌خوان‌های فروشگاهی، سهم ۱۲.۹۰ درصدی از تراکنش‌های پذیرش اینترنتی و سهم ۳.۹۶ درصدی از تراکنش‌های موبایلی، ازنظر سهم از تعداد تراکنش‌های ابزارهای پرداخت رتبه دوم را در میان ۳۴ بانک و موسسه اعتباری مجاز کسب کرده است.

با توجه به رشد تراکنش‌های موبایلی در سال‌های آینده، عملکرد بانک پارسیان در حوزه بانکداری الکترونیک رشد قابل‌توجه‌ای یافته و این نشان‌دهنده مزیت نسبی و توان این بانک برای حضور مؤثر و گسترده در بازار و صنعت پرداخت است.

اندازه‌گیری میزان تمرکز در بازار بانک‌های پذیرنده تراکنش‌ها، نشان می‌دهد که بانک پارسیان ازجمله بانک‌هایی است که بیشترین نفوذ و حضور را در بازار ابزارها و تراکنش‌های بانکی دارد و ابزارهای این بانک حضور و گستردگی فراوانی را در فروشگاه‌ها و در بین کاربران داشته است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید