خبر

کتاب سال بانکداری الکترونیکی ایران منتشر شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

کتاب سال بانکداری الکترونیکی با تحلیل‌ها و گزارش‌های داخلی و بین‌المللی در کنار گفتگوهایی با فعالان این عرصه، توسط هلدینگ رسانه‌ای دیده‌بان، منتشر شد.

به گزارش دنیای اقتصاد، این کتاب دربرگیرنده حوزه‌های مختلف بانکداری الکترونیکی و فناوری در حوزه پولی کشور، بورس و بیمه است. این کتاب با هدف ایجاد بستری مناسب برای معرفی توانمندی‌های نهادها، سازمان‌ها و موسسه‌های پیشرو خصوصی و دولتی در این حوزه به سراغ فعالان رفته و پای صحبت‌های آنان نشسته است.

در این بخش علاوه بر گفتگو با ناصر حکیمی مدیرکل فناوری اطلاعات بانک مرکزی، گفتگوهایی با احمد مرآت‌نیا، عبدالحمید منصوری، کریم خمسه، عطاالله همایون، مرتضی ترک‌تبریزی، مسیح قائمیان، علی الیاسی، جواد میرزازاده، جعفر اسکندریان و مسعود پشمچی آمده است.

گزارش تحلیلی از وضعیت بانکداری کشور، بانک‌ها در هراس از فین‌تک‌ها، فناوری برای شفافیت مالی، سقوط نظام بانکداری، تبدیل فین‌تک‌ها به اصل جدایی‌ناپذیر کسب‌وکار بانکی، ۱۰ روند برتر بانکداری در سال ۲۰۱۶،‌ کیمیاگری با بزرگ‌داده‌ها و نیز چشم‌انداز بانکداری و بورس در سال ۲۰۱۷ بخش‌های دیگری از این کتاب هستند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید