خبر

ارائه دستگاه کارت‌خوان موبایلی و PDA POS توسط بانک کارآفرین

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک کارآفرین در راستای تکمیل سبد محصولات بانکداری نوین، پوشش نیازهای مرتبط با کسب‌وکارهای اصناف مختلف و مشتریان بانک، تسهیل ارائه خدمات پرداخت برای مشتریان و توجه به نیاز مشتریان، دو محصول دستگاه کارت‌خوان موبایلی (MPOS) و همچنین PDA POS را به سبد محصولات بانکداری الکترونیک خود اضافه کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، دستگاه کارت‌خوان موبایلی (Mobile POS) که توسط بانک کارآفرین با هدف ارائه خدمات نوین در حوزه بانکداری الکترونیک و پرداخت به مشتریان ارائه می‌شود، از طریق اتصال به تلفن همراه هوشمند یا تبلت پذیرنده انجام تراکنش بانکی را برای پذیرندگان امکان‌پذیر می‌کند.

همچنین PDA POS نیز محصول دیگری از بانک کارآفرین است که مجهز به سیستم‌عامل اندروید بوده و در حقیقت یک رایانه کوچک شخصی و قابل‌حمل است که قابلیت اتصال به اینترنت و شبکه‌های داخلی از طریق GPRS و WIFI را دارد.

به‌منظور کسب اطلاع از نحوه دریافت دستگاه کارت‌خوان موبایلی و  PDA POS به یکی از شعب بانک کارآفرین مراجعه کرده و یا با مرکز ارتباط کارآفرین به شماره ۲۳۳۵۰-۰۲۱ تماس حاصل کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید