بانک‌ها

افتتاح حساب غیرحضوری در بانک ملی امکان‌پذیر شد

نسخه ارزی بام
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

کاربران سامانه بام بانک ملی ایران ازاین‌پس می‌توانند نسبت به افتتاح حساب قرض‌الحسنه و سپرده کوتاه‌مدت بدون حضور در شعبه اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، امکان ورود امن و دومرحله‌ای خرید شارژ خودکار، پرداخت اقساط تسهیلات، انتقال پول دسته‌ای، انتقال کارت به کارت دسته‌ای، واریز وجه به حساب‌های خیریه، انتقال پول مستمر و تهیه صورتحساب تلفیقی و مدیریت صورتحساب از دیگر امکانات این سامانه است.

بام، سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملی ایران دارای مزیت‌هایی در بانکداری الکترونیک بوده و در سال ۱۳۹۵ به‌عنوان سامانه برتر در حوزه خلاقیت و نوآوری از سوی ششمین جشنواره مرحوم دکتر نوربخش معرفی شد.

مشتریانی که عضو سامانه پیامکی بانک ملی ایران (ساپتا) هستند، بدون نیاز به مراجعه به شعب می‌توانند عضویت خود را در سامانه بام ثبت و فعال کنند و سایر مشتریانی که عضو سامانه پیامکی (ساپتا) نیستند، می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور و تکمیل فرم ساپتا به عضویت این سامانه درآیند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۹ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید