خبر

قرعه‌کشی تور دور اروپای کمپین دنیای جایزه برگزار شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

چهارمین قرعه‌کشی کمپین دنیای جایزه (تور دور اروپا) در روز پنجشنبه ۱۷ فروردین ۹۶ در استودیوی شرکت آپ و با حضور ناظر صداوسیما برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، این قرعه‌کشی از طریق اینستاگرام آپ (asanpardakht) به‌صورت زنده برای همراهان آپ نمایش داده شد. برای شرکت در کمپین‌های آینده و اطلاع از جوایز شرکت آسان پرداخت می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با آپ همراه شوید:

  • کانال تلگرام: ۷۳۳_ap@
  • شماره مرکز تماس: ۸۳۳۳۳
  • اینستاگرام آپ: asanpardakht@
  • وب‌سایت: www.asanpardakht.ir

خرید شارژ تلفن همراه، خرید بسته‌های اینترنت، شارژ ADSL، پرداخت جرائم راهنمایی رانندگی، پرداخت قبض، پرداخت صدقات و نیکوکاری و … بخشی از خدماتی است که از طریق اپلیکیشن آپ انجام می‌شود.

قرعه‌کشی جایزه نهایی کمپین دنیای جایزه یعنی یک دستگاه BMW Z4 نیز هفته پایانی فروردین انجام خواهد شد. زمان دقیق قرعه‌کشی از طریق کانال‌های ارتباطی شرکت آسان پرداخت اطلاع‌رسانی می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید