تلفن همراه شرکت‌ها

آپتل اولین اپراتور با سرویس‌های نوین پرداخت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

روابط عمومی نگین ارتباطات آوا از راه‌اندازی شبکه هوشمند نسل جدید اپراتور تلفن همراه ایران و عرضه سیم‌کارت‌های نسل جدید با قابلیت برقراری مکالمه، تبادل پیامک و دسترسی به اینترنت بر پایه فناوری‌های ۴G,3G 4.5G و LTE خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت نگین ارتباطات آوا، این شرکت، سیم‌کارت‌های خود را بانام تجاری آپتل و با پیش‌شماره ۰۹۹۹۱ روانه بازار کرده است.

آپتل اولین اپراتوری است که علاوه بر ارائه سیستم‌های نوین مخابراتی توانسته است سرویس‌های نوین پرداخت را نیز ارائه کند. این اپراتور که مجوز خود را در روز ۱۲ اسفند اخذ کرد در کمترین زمان و با سرعت مثال‌زدنی ضمن تجهیز زیرساخت‌های اجرایی در روز ۲۳ اسفندماه محصول خود را در دسترس کاربران ویژه آپ و کارکنان آسان پرداخت قرار داد تا در آستانه شروع سال نو از این اپراتور به شکل کامل و اجرایی رونمایی شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید