تلفن همراه

امکان انتقال پول در اپلیکیشن واتس‌اپ

اپلیکیشن واتس‌اپ
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

اپلیکیشن واتس‌اپ هم وارد حوزه پرداخت شد و قرار است برای راحتی بیشتر کاربران این پیام‌رسان، امکانات جدیدی به آن اضافه شود.

به گزارش ایسنا، قرار است برای تسهیل روند انتقال وجه کاربران، واتس‌اپ به گزینه انتقال وجه تجهیز شود. با استفاده از این امکان جدید، کاربرانی که دارای این اپلیکیشن هستند، بدون نیاز به نصب هیچ‌گونه اپلیکیشن پرداخت دیگر می‌توانند با یکدیگر تبادل مالی داشته باشند.

بریان اکتون یکی از بنیان‌گذاران واتس‌اپ و از کارمندان قدیمی یاهو اظهار کرد: «واتس‌اپ قرار است وارد بخش پرداخت وجه نقد شده و این ویژگی به‌زودی برای کاربران فراهم خواهد شد.»

واتس‌اپ یک برنامه پیام‌رسانی فوری برای گوشی‌های هوشمند است. این برنامه توسط شرکت سهامی واتس‌اپ ساخته شده است. مؤسس شرکت و سازنده این برنامه، یان کوم است. پیام‌رسان WhatsApp سامانه‌ای نرم‌افزاری برای گوشی‌های هوشمند اندروید، آیفون، نوکیا و بلک‌بری است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */