خبر

فن آوا کارت از طریق سامانه #۷۶۷* جایزه می‌دهد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت فن آوا کارت با همکاری برنامه تلویزیونی گزارش ورزشی به کسانی که از طریق سامانه #۷۶۷* تراکنش انجام دهند، جایزه می‌دهد.

به گزارش سرمدنیوز، این شرکت با مشارکت با برنامه گزارش ورزشی شبکه سه صداوسیما، از طریق سامانه ۷۶۷ در هریک از بازی‌های فوتبال جام باشگاه‌های برتر اروپا به هر ۷۶۷ نفر که از این سامانه شارژ خریداری کنند، یک ربع‌سکه جایزه می‌دهد.

همچنین زیر شماره ۳ این سامانه، جهت شرکت در نظرخواهی در مورد مسابقات فوتبال است و به برندگان جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت. فن آوا کارت تا فینال این بازی‌ها همراه این برنامه خواهد بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۷ دیدگاه

    • سلام به من برج ۱۲-۹۵زنگ زدن گفتن برنده آیفون سون شدم آدرس و شماره تلفن گرفتن ولی هنوز خبری نشده-زنگم میزنم یکی میگه بوجه نداریم یکی میگه جوایز شهرستانو تصمیم نگرفتن کی بدن

  • سلام ما از این سامانه شارژ گرفتیم بعد از این که گزارش ورزشی این خبر رو داد ما بلافاصله شارژ گرفتیم اما گوشی هوشمند به ما که ندادند فکر کنم سرکاری باشه نامردیه

  • سلام . در برنامه ورزشی سال ۹۵ شبکه ۳ نام اینجانب را مجری محترم برنامه اعلام کرد که برنده ربع سکه بهار آزادی از ۷۶۷ شده اید البته با من تماس گرفته شد آدرس گرفتند که جایزه رو بفرستند .
    اکنون چهار ماه از سال ۹۶ گذشته هنوز از جایزه خبری نیست . یعنی صدا سیما هم مردم را سرکار میزاره.

دیدگاهتان را بنویسید