بانک‌ها

انتقال وجه تا سقف ۱۵ میلیون تومان با کارت بانک صادرات

راه‌اندازی سیستم اینترنتی دریافت فطریه بانک صادرات
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دارندگان کارت‌های شتابی با مراجعه به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور از خدمات برداشت و انتقال وجه برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به‌منظور افزایش سطح دسترسی کاربران به خدمات بانکی امکانی را فراهم کرده است که بر اساس آن دارندگان کارت‌های شتابی از طریق pin pad (پایانه مستقر در شعب) می‌توانند تا سقف مبلغ ۵ میلیون ریال از حساب خود برداشت کنند.

همچنین دارندگان کارت‌های شتابی می‌توانند ضمن مراجعه به بیش از ۲۶۰۰ شعبه و باجه این بانک در اقصی نقاط کشور نسبت به انتقال وجه تا سقف مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال اقدام کنند.

کاربران علاوه بر استفاده از خدمات قابل‌ارائه در شعب از قابلیت‌های ابزارهای پرداخت این بانک شامل: ۵۲۵ هزار پایانه فروش، بیش از ۵ هزار دستگاه خودپرداز، سامانه همراه بانک، همبانک بهره‌مند شوند.

این بانک برای رفاه حال کاربران در سراسر کشور تمهیدات ویژه‌ای منظور کرده و نسبت به افزایش زمان فعالیت شعب و ارتقای کمی و کیفی خدمات قابل‌ارائه از طریق سامانه‌های الکترونیکی اقدام شده است. بر این اساس بانک متبوع با تعیین تعداد ۶۴۴ شعبه به‌عنوان شعب منتخب که فهرست آن‌ها در سایت www.bsi.ir قابل‌دسترس است آمادگی دارد تا خدمات متنوع بانکی را در ایام پایانی سال ۹۵ نیز در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار دهد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید