خبر

فعال‌سازی خدمات یواِس‌اِس‌دی بانک تجارت از طریق سامانه پیوند

بانک تجارت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

کلیه دارندگان تجارت کارت که متقاضی استفاده از خدمات بانکی مبتنی بر یواِس‌اِس‌دی هستند، با ثبت و اتصال شماره تلفن همراه و شماره کارت خود در سامانه پیوند، امکان استفاده از خدمات امن یواِس‌اِس‌دی را خواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، کاربران می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir از مسیر خدمات اینترنتی کارت به سامانه پیوند دسترسی پیداکرده و با وارد کردن شماره ۱۶ رقمی تجارت کارت، رمز دوم اینترنتی، تاریخ انقضا، CVV2 و شماره تلفن همراه خود در این سامانه عملیات فعال‌سازی خدمات یواِس‌اِس‌دی را تکمیل کنند. دارندگان تجارت کارت از طریق سامانه مذکور این امکان را خواهند داشت که ضمن مشاهده شماره تلفن‌های همراه متصل به کارت، نسبت به حذف سرویس یواِس‌اِس‌دی روی تجارت کارت و یا افزودن شماره تلفن همراه خود اقدام نمایند.

ارسال پیام از طریق کد دستوری یا همان کدهای یواِس‌اِس‌دی بخشی از خدمات بانکداری الکترونیک محسوب می‌شود که بدون نصب هیچ‌گونه نرم‌افزاری روی گوشی تلفن همراه و تنها با استفاده از اعداد در میان نشانه‌هایی مانند #…* صورت می‌گیرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید