استارت‌آپ‌ها فین‌تک

گزارش تصویری راه پرداخت از اختتامیه ششمین استارت‌آپ تریگر شریف

نوشته شده توسط مینا حاجی

ششمین رویداد استارت‌آپ تریگر که با موضوع کاربرد هوش مصنوعی در دو حوزه «مالی» و «حمل‌ونقل» در دانشگاه صنعتی شریف در روز ۱۵ اسفند شروع به کار کرد، با ارائه تیم‌ها و مشخص شدن تیم‌های برتر در روز ۲۰ اسفند به پایان رسید.

در ششمین رویداد استارت‌آپ تریگر تیم «Kidgo» به‌عنوان تیم برگزیده در حوزه حمل‌ونقل، تیم «Parkkoo» به‌عنوان تیم شایسته تقدیر در حوزه حمل‌ونقل، تیم «Peak» به‌عنوان تیم برگزیده در حوزه مالی و تیم «Future» به‌عنوان تیم شایسته تقدیر در حوزه مالی مشخص شدند.

شانس ورود به برنامه شتاب‌دهنده شریف و استقرار ۶ ماهه در مجتمع خدمات فناوری شریف به همراه حمایت مالی و مشاوره‌های فنی و کسب‌وکار و جوایز نقدی ازجمله امتیازهایی بود که برای سه تیم برتر این رویداد در نظر گرفته شد.

برگزاری این رویداد بر عهده ستاد توسعه ایده‌های کارآفرینانه (ستاک) بود و صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه رویش لوتوس، شرکت تأمین سرمایه آرمان، مرکز کارآفرینی شریف، شتاب‌دهنده شریف و مرکز رشد فناوری‌های پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف، حامیان مالی، علمی و معنوی این رویداد بودند. در ادامه گزارش تصویری راه پرداخت از روز اختتامیه این رویداد آمده است.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

۲ دیدگاه

  • سلام.
    حامیان مالی این رویداد، صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه رویش لوتوس و تأمین سرمایه آرمان بودند که اشتباه مرکز کارآفرینی شریف قید شده است. البته نیازی به درج دیدگاه بنده بصورت عمومی نیست.
    با سپاس.

دیدگاهتان را بنویسید