تلفن همراه شرکت‌ها

طلسم فعالیت اپراتورهای مجازی موبایل شکست

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

اپراتورهای مجازی موبایل (MVNO) از چندی پیش مجوز فعالیت گرفته و ملزم به عقد قرارداد با برخی از اپراتورهای موبایل شدند تا بدین ترتیب بتوانند به ارائه خدمات جدید به مشترکان خود بپردازند.

بر این اساس یکی ازMVNOها (کیش‌سل پارس وابسته به بانک سامان) که موفق به عقد قرارداد با اپراتورهای موبایل و دریافت مجوزهای لازم شده بود، اکنون قرار است سیم‌کارت‌های این شرکت با برند سامان‌تل به دو شکل اعتباری و دائمی هم‌زمان با روز زن وارد بازار شود. پیش‌شماره این سیم‌کارت‌ها ۰۹۹۹۹۹ است و پوشش آن‌ها سراسری خواهد بود.

سیم‌کارت‌هایی که قرار است به زودی وارد بازار شوند، امکان دسترسی به سرویس‌های بانکی و خدمات پرداخت الکترونیک را فراهم کرده و برای اولین بار در کشور خدمات NFC را نیز پشتیبانی می‌کنند.

قیمت سیم‌کارت‌های دائمی این اپراتور نیز ۱۵۶ هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری آن ۲۴ هزار تومان تعیین شده است و هزینه دسترسی به خدمات پایه آن‌ها نیز همانند سایر اپراتورهای تلفن همراه است. توافق نهایی این شرکت با اپراتور سوم (رایتل) بوده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید