خبر

کارت‌خوان‌های کوثر در خراسان به ۱۰ هزار دستگاه افزایش می‌یابد

راهنمای افتتاح حساب مجازی موسسه اعتباری کوثر
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با پیگیری‌های انجام شده و استقبال مشتریان در استان خراسان رضوی، کارت‌خوان فروشگاهی موسسه اعتباری کوثر استان از یک هزار به ده هزار دستگاه افزایش خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، مدیر شعب استان خراسان رضوی موسسه اعتباری کوثر با هدف افزایش دسترسی مشتریان به خدمات الکترونیک و افزایش رضایت‌مندی، تعداد پایانه‌های فروشگاهی استان را به ۱۰ هزار دستگاه افزایش می‌دهد.

محمدرحیم گلبداغی گفت: «شبکه بزرگ پایانه‌های فروشگاهی (دستگاه کارت‌خوان) موسسه اعتباری کوثر امکان پرداخت آسان وجه را برای خریداران در بسیاری از فروشگاه‌ها و مراکز تجاری معتبر فراهم می‌کند.»

مدیر شعب استان خراسان رضوی افزود: «مشتریان می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های پایانه‌های فروشگاهی موسسه اعتباری کوثر به راحتی و بدون نگرانی از حفظ امنیت پول خود در کمترین زمان ممکن هزینه کالاها و خدمات خریداری شده را پرداخت کنند.»

گلبداغی تصریح کرد: «پذیرندگان فعال مشمول طرح اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت تا سقف ۲۵۰۰ میلیون ریالی خواهند شد.»

مدیر شعب استان خراسان رضوی اظهار داشت: «به پذیرندگانی تسهیلات مزبور پرداخت می‌شود که حساب کارت‌خوان آن‌ها متصل به حساب کوثر ۶ موسسه باشد.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید