خبر

قرعه‌کشی اولین دوره جشنواره پات جزیره کیش برگزار شد

جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

قرعه‌کشی اولین دوره جشنواره پات جزیره کیش پانزدهم اسفندماه برگزار و اسامی برندگان این دوره از جشنواره مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، در جشنواره پات جزیره کیش که از اول بهمن‌ماه ۹۵ آغاز به کار کرده و تا ۳۰ مهرماه ۹۶ ادامه دارد، به‌صورت ماهانه به پذیرندگان شرکت ایران کیش که در جزیره کیش مشغول به کار هستند، به‌صورت قرعه ۱۵ عدد شمش طلای ۱۰ گرمی و ۱۲۰ عدد شمش طلای یک گرمی اهدا خواهد شد و قرعه‌کشی جشنواره پات جزیره کیش طی هشت دوره برگزار خواهد شد.

جوایز هر دوره جشنواره پات جزیره کیش، (از دوره اول تا هفتم) ۱۵ عدد شمش طلای یک گرمی، با شرط کسب حداقل ۱۰۰ امتیاز ماهانه و یک عدد شمش طلای ۱۰ گرمی با شرط کسب حداقل ۵۰۰ امتیاز ماهانه است.

اما در آخرین دوره قرعه‌کشی این جشنواره (هشتمین دوره)، ۱۵ عدد شمش طلای یک گرمی با شرط کسب حداقل ۱۰۰ امتیاز ماهانه و ۸ عدد شمش طلای ۱۰ گرمی با شرط کسب حداقل ۳۰۰۰ امتیاز، به پذیرندگان این شرکت در جزیره کیش اهدا خواهد شد.

شرایط کسب امتیاز برای پذیرنده‌های ایران کیش در این جزیره، به ازای هر تراکنش خرید بالای ۲۰ هزار تومان ۱ امتیاز، هر ۱ میلیون تومان مبلغ تراکنش ۱ امتیاز است که در صورت عضویت پذیرندگان در باشگاه مشتریان ایران کیش امتیازات فوق ۲ برابر می‌شود.

اسامی برندگان قرعه‌کشی اولین دوره جشنواره پات جزیره کیش را می‌توانید از اینجا ببینید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید