خبر

نشست مدیران بانک ایران زمین و شرکت فن‌آوا

باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

جلسه مدیران شعب استان‌های فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد با حضور محمود زارع ملکی معاون عملیاتی شرکت فن‌آوا، مسعود اشتری مدیر بازرسی و نظارت و هوشمند نماینده این شرکت در استان فارس در راستای تسریع در راه‌اندازی پایانه‌های فروشگاهی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، حسن شاهی مدیر استان به تشریح سیاست‌های بانک ایران زمین به‌ویژه درزمینهٔ ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک و کاهش گردش فیزیکی پول پرداخت و تشخیص و برآورد نیاز مشتریان را از اهم مسائل بانک و سیستم بانکداری دانست.

او ایجاد بستر مناسب، تسهیل در امور پرداخت‌ها و نقل‌وانتقال وجوه را از دیگر وظایف شاخص بانک برشمرده و گفت: «این اعتمادسازی در گرو تعامل و ایجاد سرویس‌های مناسب توسط بانک و شرکت PSP میسر خواهد بود.»

حسن شاهی ضمن تقدیر از خدمات شرکت فن‌آوا به تسهیل و تسریع در ثبت و نصب دستگاه کارت‌خوان بیان کرد: «از وظایف اصلی کارکنان بانک ایران زمین تکریم ارباب‌رجوع و انجام سریع درخواست‌های آن‌هاست و به‌منظور حفظ جایگاه والای بانک و رضایت مشتریان، رسیدگی سریع به همراه برخورد شایسته مورد انتظار است.»

در ادامه هوشمند نماینده شرکت فن‌آوا به شرح فعالیت‌های این شرکت پرداخت و قول مساعد در به‌روزرسانی دستگاه‌ها و همچنین نصب دستگاه‌های ثبت شده در اسرع وقت داد.

در پایان طرفین در جهت افزایش تعاملات درزمینهٔ پشتیبانی پایانه فروش PSP و فرایند زمانی نصب دستگاه‌ها، افزایش کارآمدی کیفی و کمی دستگاه‌های کارت‌خوان و رضایت مشتریان به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید