انتخاب سردبیر بانک‌ها شرکت‌ها فین‌تک

گزارش تصویری راه پرداخت از اختتامیه دومین چالش نوآوری توسن

نوشته شده توسط مینا حاجی

دومین چالش نوآوری توسن بر پایه سرویس‌های بانکی که از روز ۲۸ بهمن‌ماه و توسط شرکت توسن و با حمایت و مشارکت بانک انصار در پارک فناوری پردیس شروع شده بود، در روز شنبه ۳۰ بهمن‌ماه با معرفی تیم‌های برنده به پایان رسید.

در تمام این ۳ روز، شور و هیجان زیادی در این رویداد جاری بود و سرانجام در روز آخر بعد از ارائه نهایی تیم‌ها، آرش برهمند سردبیر ماهنامه پیوست، امید ترابی معاون تولید شرکت توسن، عطا خلیقی مؤسس پرشین‌بلاگ و ارانیکو، محمد فاطمی مدیرعامل شرکت تکوستا، همایون محبوبی مدیر اجرایی توسن‌بوم، علی رضازاده معاون فن‌آوری بانک انصار، میلاد احرامپوش بنیان‌گذار جشنواره وب و موبایل ایران به‌عنوان اعضای هیئت‌داوران بعد از بررسی و تماشای ارائهتمام تیم‌ها، به هر تیم امتیاز دادند و رأی‌گیری کردند و برنده‌های دومین هکاتون توسن مشخص شد.

در دومین چالش نوآوری توسن تیم «تاکسی‌پِی» به‌عنوان تیم اول و برنده جایزه ۳۰ میلیونی و تیم‌ «پِی‌پول» به‌عنوان تیم دوم برنده جایزه ۲۰ میلیونی و تیم «هدینو» به‌عنوان تیم سوم برنده جایزه ۱۰ میلیونی و تیم «کانال شاپ» به‌عنوان تیم چهارم برنده جایزه ۵ میلیون تومانی شدند؛ همچنین تیم «چکاد» برنده جایزه ویژه نوآوری ۱۰ میلیونی شد.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید