انتخاب سردبیر شرکت‌ها

مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد برگزیده نخستین اجلاس سراسری رهبران مشتری مدار شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مهندس محمدمهدی صادق مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد برگزیده نخستین اجلاس سراسری رهبران مشتری مدار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سداد، در این اجلاس که با هدف بررسی نقش مشتری مداری در افزایش تولیدات داخلی برگزار شد به دلیل اعتقاد پایدار به اصل مشتری مداری و خدمت‌رسانی مطلوب به تمام پذیرندگان که در فرهنگ‌سازمانی شرکت پرداخت الکترونیک سداد نهادینه شده و همچنین اخلاق حرفه‌ای که این شرکت سرلوحه فعالیت خود قرار داده از محمدمهدی صادق مدیرعامل شرکت پرداخت الکترونیک سداد تقدیر شد.

مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد برگزیده نخستین اجلاس سراسری رهبران مشتری مدار شد

مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد برگزیده نخستین اجلاس سراسری رهبران مشتری مدار شد

ازجمله محورهای این اجلاس یک روزه می‌توان به نقش مشتری مداری و شیوه‌های نوین رهبری بازار به‌عنوان یک مزیت رقابتی، تقویت استراتژی‌های سازمان‌ها به‌منظور برآورده کردن نیازهای مشتریان، اشتراک دانش و تجارب متخصصین و مسئولین و نخبگان مدیریت ایران و جهان، آموزش شناسایی نیاز مشتریان جهت ایجاد راهی برای خلق بازارهای جدید، اشاره کرد.

نخستین اجلاس سراسری رهبران مشتری مدار سال، ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری با حضور جمعی از سران و مسئولان کشوری در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار شد. مجلس شورای اسلامی، شهرداری تهران، وزارت صنعت، معدن و تجارت، شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی ازجمله حامیان و مشارکت‌کنندگان این اجلاس بودند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید