شرکت‌ها پرداخت

درگاه پرداخت اینترنتی دفاتر پلیس+۱۰ توسط سایان کارت رونمایی شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در مراسم قدردانی از عوامل پروژه درگاه پرداخت اینترنتی شرکت سایان کارت و پلیس +۱۰، دکتر تقی نتاج مدیرعامل بانک قوامین در جمع شرکت‌های پژوهش توسعه ناجی، سایان کارت و پلیس + ۱۰ تأکید کرد: «انجام پروژه‌های آینده با رعایت سه اصل سرعت، کیفیت و هزینه در دستور کار قرار گیرد.»

به گزارش روابط عمومی بانک قوامین، در راستای تحقق دولت الکترونیک، مراسم رونمایی از درگاه پرداخت اینترنتی دفاتر پلیس+۱۰ با حضور دکتر غلامحسن تقی نتاج مدیرعامل بانک قوامین، مهندس مجید سلطانی مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهندس مهدی سید هاشمی مدیرعامل شرکت پژوهش توسعه ناجی و مهندس حسن ریوندی مدیرعامل شرکت سایان کارت در بانک قوامین برگزار شد.

در این مراسم حسن ریوندی مدیرعامل سایان کارت نیز ضمن تشریح روند همکاری این شرکت با بانک قوامین توضیحاتی را در خصوص فعالیت‌های فی‌مابین و تحقق اهداف از پیش تعیین شده بر افزایش سطح همکاری در اجرای پروژه‌ها با استفاده از ظرفیت‌های بانک و شرکت‌های زیرمجموعه آن بیان کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید