خبر

خدمات فناورانه بانک شهر برای نمایشگاه کتاب خوزستان

کارت شهروندی
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک شهر در بیست و دومین نمایشگاه کتاب استانی خوزستان، ۴۰۰ کارت‌خوان بانک شهر را در اختیار غرفه داران قرار می‌دهد و با راه‌اندازی شش کانتر بانکی علاوه بر توزیع بن کارت، خدمات بانکی نیز ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر با بیان این مطلب گفت: «در این نمایشگاه شش میلیارد و پانصد میلیون ریال بن کارت در قالب ۱۲۳۵۰ بن کارت پانصد هزار ریالی و یک‌میلیون ریالی به مراجعه‌کنندگان با احتساب بیست درصد یارانه وزارت ارشاد توزیع می‌شود.»

او افزود: «در این نمایشگاه حدود ۶۷۰۰۰ کتاب با حضور ۴۵۰ ناشر ارائه خواهد شد.»

او خاطرنشان کرد: «به همین منظور با نصب یک دستگاه بلوتوث سنتر، ۲ دستگاه خودپرداز و یک دستگاه شهرنت مجهز به خودپرداز، خود دریافت، وب کیوسک و خودبانک، بازدیدکنندگان می‌توانند انواع خدمات بانکی و الکترونیکی را دریافت کنند.»

به گفته مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب بانک شهر، تعداد ۴ کتاب‌فروشی منتخب از سوی وزارت ارشاد معرفی شده‌اند که در زمان نمایشگاه و یک هفته بعد از نمایشگاه می‌توانند با استفاده از کارت‌خوان‌های بانک شهر و دریافت بن کارت مبادرت به فروش کتاب کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید