خبر

اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت به پذیرندگان کارت‌خوان‌های مؤسسه اعتباری کوثر

راهنمای افتتاح حساب مجازی موسسه اعتباری کوثر
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مؤسسه اعتباری کوثر به پذیرندگان فعالی که حساب دستگاه کارت‌خوان آن‌ها متصل به حساب کوثر ۶ است تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، در سال اقتصاد مقاومتی این موسسه با هدف افزایش رضایت‌مندی و توسعه خدمات بانکداری الکترونیک به پذیرندگان فعال کارت‌خوان‌های کوثر متناسب با میانگین مانده‌حساب تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات ارزان‌قیمت پرداخت می‌کند.

پذیرندگان فعالی مشمول طرح اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت تا سقف ۵۰۰ میلیون ریالی خواهند شد که حساب کارت‌خوان آن‌ها متصل به حساب کوثر ۶ مؤسسه است.

مؤسسه اعتباری کوثر با ۳۵۱ شعبه فعال در سراسر کشور و ۵۰۰ هزار سهامدار، بزرگ‌ترین شرکت فرابورسی به لحاظ تعداد سهامداران است. همچنین این مؤسسه با نصب و راه‌اندازی بیش از ۲۵ هزار فقره دستگاه کارت‌خوان متصل به حساب‌های این مؤسسه آماده ارائه انواع خدمات بانکی الکترونیکی است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید