شرکت‌ها

آسان پرداخت رتبه ۵۸ برترین شرکت‌های ایران در رتبه‌بندی IMI-100

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

طبق آخرین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی با تکیه به اطلاعات سال مالی ۹۴ منتشر شده است، شرکت آسان پرداخت رتبه ۵۸ را در بین ۵۰۰ شرکت برتر در رتبه‌بندی IMI-100 را به دست آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، سازمان مدیریت صنعتی هرساله با نگاه کلان و ملی و با شفاف‌سازی فضای کسب‌وکار و جایگاه اقتصادی شرکت‌های ایرانی با رتبه‌بندی آن‌ها ازنظر میزان تأثیرگذاری در اقتصاد ملی، با هدف گسترش رقابت در فضای کسب‌وکار بنگاه‌های اقتصادی اقدام به تدوین فهرست صد شرکت برتر ایران (IMI-100) می‌کند.

امسال نیز همچون سال‌های قبل، ۵۰۰ شرکت برتر کشور در گروه‌های مختلف مورد مقایسه قرار گرفتند و نتیجه آن در همایشی که در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما در روز ۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ برگزار شد، به اطلاع عموم رسید.

AsIM-Way2pay-95-11-05

امسال در گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته نام آسان پرداخت پرشین با نام تجاری آپ در صدر جدول این شرکت‌ها خودنمایی می‌کند. آسان پرداخت به‌عنوان یکی از شرکت‌های ارائه‌دهنده راهکارهای نوین پرداخت الکترونیک، با تکیه‌بر دانش روز و با ایجاد فضای خلاقانه و نوآور در صنعت پرداخت کشور، توانسته است در بازه زمانی کوتاه دست آوردهای بزرگ و قابل افتخاری را کسب کند و به‌عنوان رهبر بازار پرداخت الکترونیک شناخته شود.

لذا با استناد به رتبه‌بندی IMI-100 آسان پرداخت را می‌توان ۵۸ مین شرکت بزرگ ایران و تنها PSP فهرست ۱۰۰ تایی برترین شرکت‌های کشور دانست.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید