خبر

صدور ۷۰۰۰ کوثر کارت برای هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در راستای حمایت از تیم‌های لیگ برتری فوتبال کشور از ابتدای سال جاری تاکنون توسط مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی تعداد ۷ هزار فقره کوثر کارت برای هواداران باشگاه تراکتورسازی تبریز صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، طرح کوثر کارت از زمستان سال گذشته در ۳۵۰ شعبه موسسه اعتباری کوثر آغاز شده است. کوثر کارت این امکان را برای هواداران تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی ایجاد کرده است تا با افتتاح حساب هواداری و انجام تراکنش‌های مالی خود علاوه بر حمایت تیم محبوبشان به روند صعودی باشگاه‌ها برای قهرمانی کمک کنند.

card-havadari-way2pay-95-10-09

هواداران تیم‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی می‌توانند با افتتاح یک حساب عادی شتابی در موسسه، کارت‌بانکی خود را با لوگوی تیم مورد علاقه‌شان دریافت کنند و بلافاصله بعد از فعال شدن کارت‌ها از مزایای آن بهره‌مند شوند.

همچنین موسسه اعتباری کوثر با تاکید بر نشاط اجتماعی، حمایت از تیم ملی فوتیال بانوان را نیز در دستور کار دارد و به زودی این طرح عملیاتی می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید