خبر

محدود شدن USSD، تنها انحراف ناخواسته برای آسان پرداخت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

سعید جهان شاهلو معاون مالی و اقتصادی شرکت آسان پرداخت طی صحبت‌هایی که در خصوص حواشی و شایعات بورسی این شرکت داشت، محدود شدن USSDها را یک انحراف ناخواسته عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری بورس پرس، جهان شاهلو با اشاره به پرهیز از رویکردهای هیجانی و حرکت بر اساس واقعیت‌ها، گفت: «رسالت اصلی شرکت نشان دادن آنچه هست بوده و نمی‌خواهد سهامداران جزء که گاه همه سرمایه را وارد می‌کنند، قمار کنند؛ بنابراین درحالی‌که برنامه‌های مهم و بزرگی مدنظر است نمی‌خواهیم باوجود عدم اختیار در برخی متغیرهای بیرونی و وضعیت بازار سهام و نرخ ارز، رویدادهای مهم پیش خور شود.»

او ادامه داد: «در این میان تنها انحراف ناخواسته، محدود شدن USSDها توسط بانک مرکزی و عدم فروش پین اعلام بود که موجب شد تا این متغیر در عملکرد نیمه دوم سال جاری صفر لحاظ شود اما معلوم نیست این محدودیت برای همیشه باقی بماند. بااین‌حال از این بابت نگرانی وجود ندارد و پیش‌بینی‌های لازم شده است.»

.

معرفی پروژه‌های مهم و حضور شرکت در کشورهای دیگر

همچنین جهان شاهلو در مورد حضور شرکت در کشورهای دیگر گفت: «درحالی‌که اقداماتی همچون نصب دستگاه پوز در برخی کشورها مانند عراق انجام شده و با لغو تحریم‌ها برنامه‌های دیگری مدنظر است که با توجه به فراهم بودن زیرساخت‌ها و اعلام بانک مرکزی مبنی بر اتصال ایران به بازارهای جهانی از سال آینده، انتخاب اول شرکت، حضور در بازارهای بین‌المللی است.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید