بانک‌ها

در خراسان رضوی: ۹۲ درصد مشترکان آب قبوض خود را الکترونیکی پرداخت می‌کنند

نوشته شده توسط رضا قربانی

معاون خدمات مشترکین آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت ۹۲ درصد از مشترکان آب و فاضلاب در شهرهای این استان قبوض خود را به صورت الکترونیکی پرداخت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی اخباری قبل از ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: این میزان در مقایسه با سال گذشته حدود سه برابر افزایش یافته است.

وی دلیل این افزایش را اطلاع رسانی موثر و فراهم شدن زیرساخت های لازم برای تحقق دولت الکترونیک عنوان کرد .

وی اظهار داشت: این مشترکان قبوض آب و فاضلاب خود را از طریق اینترنت، خودپردازها، دستگاه های کارت خوان و تلفن بانک همراه پرداخت می کنند.

اخباری گفت: در راستای تحقق کامل دولت الکترونیک با هدف پرداخت الکترونیکی باقی مانده قبوض مصرفی آب و فاضلاب مشترکان در شهرها طرح‌های ویژه ای در دست اقدام است.

وی تشویق مشترکان و معرفی آنان به عنوان همیار آب و فاضلاب را از جمله این طرحهای برشمرد.

اخباری از برگزاری نخستین مراسم قرعه کشی اهدای جوایز به مشترکان که قبوض آب و فاضلاب خود را به موقع و به صورت الکترونیکی پرداخت می کنند در این استان خبر داد.

وی افزود: مشترکانی که از اول مهر ماه امسال تا پانزدهم بهمن ماه جاری قبوض آب و فاضلاب خود را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

به گفته وی نمایندگانی از شورای اسلامی شهرها و نهادهای ذیربط بر نحو قرعه کشی که هفته وحدت و مصادف با دهه مبارک فجر و میلاد فرخنده حضرت محمد (ص) برگزار می شود نظارت دارند.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */