خبر

معرفی خدمات بدون کارت خودپردازهای موسسه اعتباری کوثر

راهنمای افتتاح حساب مجازی موسسه اعتباری کوثر
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

موسسه اعتباری کوثر به‌منظور توسعه خدمات غیرحضوری، ارتقای خدمات الکترونیک و پاسخگویی به نیاز مشتریان امکان برداشت وجه بدون کارت، دریافت شماره شبا و مسدود نمودن کوثر کارت از دستگاه‌های خودپرداز را فراهم ساخته است.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، جهت افزایش دسترسی سریع مشتریان به خدمات بانکی و تسهیل در امور مشتریان، خدمت جدید پرداخت وجه بدون کارت از طریق دستگاه‌های خودپرداز کوثر عملیاتی شد.

خدمت مزبور به‌عنوان قابلیت جدید پایانه‌های خودپرداز موسسه اعتباری کوثر در مواقع اضطراری و عدم دسترسی به کارت، جایگزین کارت است. این خدمت در مواقعی ضرورت می‌یابد که مشتری نیاز فوری به وجه نقد داشته و کارت‌بانکی خود را همراه نداشته و امکان استفاده از خدمات شعب نیز فراهم نباشد.

جهت دریافت وجه بدون کارت از خودپرداز کوثر ابتدا می‌بایست حواله الکترونیک صادر شود که در فاز اول، صدور حواله الکترونیک فقط از طریق خودپردازها و اینترنت بانک موسسه میسر است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید