شرکت‌ها

نیلسون ریپورت اعلام کرد: به‌پرداخت ملت بزرگ‌ترین شرکت پرداخت خاورمیانه

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بر اساس آخرین گزارش منتشره از نشریه معتبر نیلسون ریپورت (سپتامبر ۲۰۱۶)، شرکت به پرداخت ملت، در بین ۱۵۰ شرکت برتر جهان در حوزه پرداخت الکترونیک در سال ۲۰۱۵ رتبه ۲۳ و در خاورمیانه رتبه نخست را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، نشریه معتبر نیلسون ریپورت در آخرین نسخه منتشر شده خود در سپتامبر ۲۰۱۶، شرکت‌های برتر جهان را در حوزه پرداخت الکترونیک معرفی کرد که بر این اساس، شرکت به پرداخت ملت با پردازش بیش از دو میلیارد تراکنش در سال ۲۰۱۵، موفق به کسب رتبه اول در ایران و کل منطقه خاورمیانه شد و همچنین توانست در بین تمامی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت در جهان، رتبه بیست و سوم را به خود اختصاص دهد.

بر این اساس، گزارش جدید نشریه نیلسون ریپورت حکایت از عبور شرکت به‌پرداخت از مرزهای داخلی و رسیدن به جایگاه رقابتی در سطح شرکت‌های بین‌المللی دارد.

behpa-620-way2pay-95-07-25

بنا بر آخرین آمارهای منتشره، هم‌اکنون شرکت به پرداخت ملت با در اختیار داشتن ۲۵ درصد از سهم بازار تراکنش‌های الکترونیک و ۳۴ درصد از مبلغ آن‌ها در کشور، با فاصله قابل‌توجهی نسبت به سایر شرکت‌های ایرانی در رتبه اول خدمات الکترونیک کشور قرار دارد.

درعین‌حال طبق اعلام آخرین نسخه بولتن اقتصادی شاپرک، شرکت به پرداخت ملت با ضریب اثربخشی ۱.۶ بالاترین اثربخشی را در بین ۱۲ شرکت داخلی پرداخت الکترونیک در اختیار دارد.

150-report-1000-way2pay-95-07-17

با وجود حجم بالای تراکنش‌ها، کیفیت فنی قابل‌توجه خدمات شرکت به پرداخت ملت، باعث کسب بالاترین شاخص پایداری سیستم شده است. ضمن این که علاوه بر امتیازات فنی، پشتیبانی منسجم، منظم و گسترده این شرکت حتی در دورترین نقاط کشور نیز کم نظیر و شایان توجه است.

شرکت به پرداخت ملت از شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملت است که در سال ۱۳۸۴ با هدف فعالیت در حوزه خدمات پرداخت الکترونیک تأسیس شد و به استناد مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات پرداخت (PSP) در کشور مشغول فعالیت است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید