خبر

پرداخت قبض مشترکین همراه اول با خودپرداز تجارت بدون شناسه قبض

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مشترکین همراه اول ازاین‌پس می‌توانند بدون ورود شناسه قبض و شناسه پرداخت از طریق دستگاه خودپرداز بانک تجارت، صورتحساب تلفن همراه خود را پرداخت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، این بانک در راستای توسعه خدمات الکترونیکی و افزایش رضایتمندی مشتریان خود، امکان جدید پرداخت قبض همراه اول با ثبت شماره تلفن را در دستگاه‌های خودپرداز راه‌اندازی کرد.

کلیه مشترکین اپراتور همراه اول می‌توانند با انتخاب گزینه «شماره تلفن» در بخش پرداخت قبض دستگاه خودپرداز، شماره تلفن همراه خود را وارد کرده، سپس با مشاهده و تأیید اطلاعات شناسه پرداخت، شناسه قبض، مبلغ و شماره تلفن همراه، عملیات پرداخت را تکمیل نمایند.

همچنین مشترکین تلفن ثابت شرکت مخابرات استان‌های تهران، البرز و مازندران نیز با انتخاب گزینه «شماره تلفن» در بخش پرداخت قبض دستگاه خودپرداز با ورود شماره تلفن ثابت به همراه کد شهر مربوطه از امکان مشابه پرداخت بدون شناسه پرداخت و شناسه قبض، برخوردار شدند.

گفتنی است گزینه پرداخت قبوض تلفن ثابت و همراه با استفاده از شناسه قبض و پرداخت کماکان در دستگاه‌های خودپرداز فعال است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید