بانک‌ها

باز جوید روزگار وصل خویش / لگزایی عضو هیئت‌مدیره بانک ملت شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با رأی سهامداران در مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده، علیرضا لگزایی به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره بانک ملت انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده که با حضور بیش از ۷۰ درصد سهامداران و به ریاست دکتر عسگری مارانی نماینده شرکت سرمایه‌گذاری ملی ایران و نظارت دکتر موحدنژاد نماینده دولت و خالق، نماینده شرکت صباتامین و تأمین اجتماعی برگزار شد، سهامداران با رأی خود آقای علیرضا لگزایی را به‌عنوان عضو هیئت‌مدیره انتخاب کردند.

علیرضا لگزایی، ریاست هیئت‌مدیره بانک ملت را در کارنامه کاری خویش دارد که پس از یک دوره حضور در سمت معاونت مدیرعامل بانک تجارت، دوباره به بانک ملت بازگشته و هم‌اکنون به‌عنوان قائم‌مقام مدیرعامل در این بانک مشغول به فعالیت است.

بدین ترتیب، هم‌اکنون دکتر هادی اخلاقی فیض آثار (عضو هیئت‌مدیره و مدیرعامل)، محمد بیگدلی (رییس هیئت‌مدیره)، حسن روستا، دکتر حمید تاجیک و علیرضا لگزایی ترکیب هیئت‌مدیره بانک ملت را تشکیل می‌دهند.

 

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */