شرکت‌ها

حضور شرکت خدمات انفورماتیک در نمایشگاه کار شریف

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت خدمات انفورماتیک همچون سال‌های قبل در ششمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف، به معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شغلی خود می‌پردازد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، این شرکت با هماهنگی گروه استخدام و رفاه در طی سال‌های برگزاری نمایشگاه، آشنایی دانشجویان و نخبگان مراکز دانشگاهی معتبر کشور با نقش و جایگاه شرکت به‌عنوان بازوی فناورانه بانک مرکزی و اولین و بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده راهکارهای بانکداری الکترونیکی در کشور، همچنین برخورداری از بسترهای مناسب برای جذب و شکوفایی توانایی‌های این گروه از کارشناسان و مدیران آینده را به‌عنوان اهداف حضور خود مدنظر قرار داده است.

در همین راستا کارشناسانی از معاونت‌های شرکت توضیحاتی را در خصوص عملکرد و برنامه‌های بخش مختلف به بازدیدکنندگان ارائه خواهند داد.

نمایشگاه کار که همه ساله با هدف آشنایی فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با شرکت‌های معتبر، تبادل اطلاعات شغلی و جذب نیرو برگزار می‌گردد، امسال نیز از ۴ تا ۶ مهرماه در سالن تربیت‌بدنی دانشگاه صنعتی شریف برپا می‌شود که علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاه مذکور می‌توانند به نشانی www.jobfair.sharif.ir مراجعه نمایند.

نمایشگاه کار رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت‌ها به‌منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل موردنیاز و معرفی شرکت‌هایشان در آن حضور می‌یابند و می‌توان از آن به‌عنوان نمایشگاه فرصت‌های شغلی یاد کرد؛ به‌نحوی‌که فرصت‌های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه‌های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان ارائه می‌شود. این‌گونه نمایشگاه‌ها فرصت مناسبی را برای شرکت‌ها و سازمان‌ها فراهم می‌آورد تا با تعداد زیادی از نیروهای جویای کار ملاقات کرده و در یک فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات موردنظر خویش اقدام نمایند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */