بانک‌ها

آموزش انتقال وجه اینترنتی بانک رفاه کارگران

نوشته شده توسط مینا حاجی

راه‌های مختلفی برای انتقال وجه از کارت بانک رفاه وجود دارد که در ادامه آمده است: ۱. اولین راه این است که به‌صورت حضوری به یکی از شعب بانک رفاه مراجعه کنید و انتقال وجه خود را انجام دهید. ۲. انتقال وجه از طریق یکی از خودپردازهای بانک‌های سراسر کشور است. ۳. راه بعدی همراه‌/موبایل‌ بانک رفاه است که با نصب آن روی تلفن همراه خود می‌توانید علاوه بر انتقال وجه از خدمات دیگر آن نیز استفاده کنید و ۴. آخرین راه، انتقال وجه اینترنتی بانک رفاه است که در این مطلب سعی داریم تا مراحل انجام آن را به شما نشان دهیم.

.

برای انتقال وجه اینترنتی بانک رفاه:

۱. ابتدا به سایت بانک رفاه به نشانی www.Refah-Bank.ir بروید.

۲. سپس روی عکسی که در سمت راست پایین سایت قرار دارد و روی آن نوشته شده است «ورود به سامانه بانکداری اینترنتی» کلیک کنید.

rnet-a-way2pay-95-06-27

۳. سپس صفحه‌ای مانند صفحه‌ی زیر برای شما باز خواهد شد، روی تصویری که نوشته شده است «ورود به سامانه بانکداری اینترنتی» کلیک کنید.

Remoo-Way2pay-95-11-10

۴. با انتخاب آن گزینه، صفحه‌ی زیر برایتان باز خواهد شد، در این صفحه باید «نام کاربری»، «رمز عبور» و «متن تصویر» را وارد کنید، بعد از وارد کردن اطلاعات، گزینه‌ی «ورود» را انتخاب کنید.

برای ورود به سامانه بانکداری اینترنتی بانک رفاه باید از قبل «نام کاربری» و «رمز عبور» خود را به‌صورت حضوری از یکی از شعب بانک رفاه دریافت کرده باشید.

rnet-c-way2pay-95-06-27

۵. سپس وارد صفحه «لیست حساب‌ها» می‌شوید که در این صفحه می‌توانید موجودی حساب‌های بانک رفاه خود را مشاهده کنید سپس برای انتقال وجه اینترنی بانک رفاه، روی گزینه‌ی «انتقال وجه کارت به کارت» که در سمت راست پایین صفحه قرار دارد کلیک کنید.

rnet-d-way2pay-95-06-27

۶. سپس صفحه‌ای مانند صفحه‌ی زیر باز برایتان خواهد شد که باید اطلاعات خواسته‌شده برای انتقال وجه را پر کنید که این اطلاعات شامل موارد زیر است:

rnet-e-way2pay-95-06-27

 • برداشت از کارت: شماره کارت خود را وارد کنید.
 • واریز به کارت: شماره کارت مقصد را وارد کنید.
 • مبلغ پرداخت: مبلغ موردنظر خود را وارد کنید.
 • رمز دوم کارت: رمز دوم کارت همان رمز اینترنتی است که باید از طریق یکی از دستگاه‌های خودپرداز بانک رفاه آن را دریافت کرده باشید.
 • کد اعتبار (CVV2): شماره‌ی ۳ رقمی مندرج روی کارت است.
 • تاریخ انقضا: تاریخ انقضا روی کارت خود را وارد کنید.

در صورت پر کردن تمام اطلاعات خواسته‌شده روی گزینه «تأیید» کلیک کنید.

۷. سپس صفحه‌ی «تأیید انتقال وجه کارت به کارت» برای شما باز خواهد شد که اطلاعات کارت مبدأ، کارت مقصد و مبلغ را به شما نشان می‌دهد که در صورت درست بودن اطلاعات، روی گزینه‌ی «تأیید» کلیک کنید تا انتقال وجه انجام شود.

rnet-f-way2pay-95-06-27

۸. انتقال وجه اینترنتی کارت به کارت بانک رفاه با موفقیت انجام شد.

rnet-g-way2pay-95-06-27

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

۵ دیدگاه

 • باسلام ضمن تشکر از آموزش استفاده از خدمات بانکداری
  آیا نام کاربری ورمز عبور موبایل (همراه)بانک با اینترنت بانک متفاوت است؟

 • سلام. .من .دسترسی به بانک ورفت .نام. کاربری ورم دوم ندارم الن نیاز است .پول ارسال کن به بانک ملی .از کارتم .چه .بایستی انجام .دهم .رمز دوم .دارم

 • من رمز دوم کارتمو ندارم چگونه میتونم کارت به کارت یا انتقال وجه به حساب دیگران بکنم .من داحله بانکداری اینترتی میشم لی برای کارت به کارت یا هر چی رمز دوم میخاد.پس این رمزه اینترنتی که من واردش میشم چیه؟مرسی

دیدگاهتان را بنویسید