خبر

۳۱ شهریور پایان دومین دوره جشنواره کارت‌های هدیه بانک اقتصاد نوین

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دومین دوره جشنواره کارت هدیه بانک اقتصاد نوین تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، در جشنواره کارت هدیه، دارندگان کارت‌های هدیه بانک اقتصاد نوین که از اسفندماه ۱۳۹۴ تا پایان شهریورماه صادر شده باشد، به‌قیدقرعه هدایای نقدی دریافت می‌کنند.

جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانک اقتصاد نوین با هدف ترویج فرهنگ استفاده از کارت هدیه به جای پول نقد، در دوره‌های سه ماهه برگزار می‌شود، در این جشنواره به ازای هر ۲۵۰ هزار ریال مانده کارت هدیه در هر روز از آغاز دوره جشنواره، یک امتیاز برای دارنده آن منظور خواهد شد.

در پایان جشنواره و پس از برگزاری قرعه‌کشی، کارت‌های برنده از طریق سایت «می‌کارت» اقتصاد نوین به آدرس http://micard.enbank.ir اعلام خواهد شد و برندگان قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره بعد، اطلاعات موردنیاز را به مرکز ارتباطات نوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام نمایند. همچنین با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق دارندگان کارت هدیه می‌توانند از امتیازهای خود مطلع شوند.

در صورت برنده نشدن کارت هدیه در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌ی فعلی با شرط حفظ مانده حداقل ۲۵۰ هزار ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.

بانک اقتصاد نوین در نخستین جشنواره کارت هدیه بانک اقتصاد نوین جوایز ارزنده‌ای ازجمله پژو پارس، آی‌پد و هدایای نقدی برای برندگان جشنواره مهیا نمود که این جوایز مورد استقبال دارندگان کارت‌های هدیه این بانک قرار گرفت.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید