خبر

دوره دوم پیش‌شتابدهی تریگ‌آپ آغاز شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

تریگ‌آپ به چرخه دوم رسید

دومین دوره پیش‌شتابدهی تریگ‌آپ با مشخص شدن ایده‌های حاضر در چرخه دوم این مرکز شتابدهی، از امروز آغاز شد. تیم‌های پذیرفته شده در دوره دوم پیش‌شتابدهی تریگ‌آپ که پس از چند مرحله ارزیابی و داوری فشرده، سرانجام انتخاب شدند از امروز شانزدهم مردادماه به مدت دو هفته با حضور در کافه آی‌تی، روی مدل‌های کسب و کار و همچنین آماده‌سازی خود برای ارائه ایده در روز IdeaRing آماده خواهند شد.

کندو (تحلیل فضای مجازی)، تبلیغات مجازی، دستیار شخصی، ایران تراول، موزیکا، حس، حرف به من، کادونگی، مانیار، سفرجو، فست‌بانک و ارائه خدمات قضایی اسامی ۱۲ تیم پذیرفته شده را تشکیل می‌دهد. هدف از برگزاری دوره پیش‌شتابدهی، علاوه بر اینکه تمرینی برای تیم‌های تایید شده خواهد بود، راهی برای شناسایی تیم‌های منتخب به‌منظور سرمایه‌گذاری و راه‌یابی به دوره چهار ماهه شتابدهی است. مرحله پیش‌شتابدهی بین دو تا سه هفته به طول می‌انجامد که در این بازه زمانی، تمامی اعضای تیم‌ها با حضور حداکثری در محل کافه آی‌تی مشغول فعالیت برای پیاده‌سازی ایده‌های خود می‌شوند.

در انتهای دوره پیش‌شتابدهی از تیم‌ها انتظار می‌رود آماده ارائه مدل کسب و کار خود به همراه محصول اولیه‌شان (MVP) در روز IdeaRing باشند.

منبع: فناپ

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */