خبر

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین پست‌بانک و شرکت مخابرات برای ارائه خدمات فناوری اطلاعات

پست‌بانک و شرکت مخابرات ایران در راستای ارائه خدمات متنوع بانکی در مراکز مخابرات روستایی و همچنین گسترش همکاری‌های دوجانبه به‌منظور استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های یکدیگر از طریق ارائه خدمات بانکی ارزی – ریالی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

ارائه خدمات متنوع بانکی در مراکز مخابرات روستایی، گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های بانکی از قبیل؛ افتتاح انواع حساب‌های ارزی و ریالی برای شرکت مخابرات ایران، شرکت‌های تابعه و پیمانکاران آن، گشایش اعتبار اسنادی، صدور ضمانت‌نامه‌ها، اعطای تسهیلات ریالی و ارزی و یا فاینانس به‌منظور اجرای پروژه‌های این شرکت و شرکت‌های تابعه و معرفی درگاه‌های مناسب توسط شرکت مخابرات جهت راه‌اندازی درگاه IPG، نصب دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و پایانه‌های فروش (POS) به این بانک از مفاد اصلی تفاهم‌نامه مذکور است.

افتتاح حساب نزد پست‌بانک ایران جهت دریافت وجوه مربوط به قبوض دیتای شرکت مخابرات ایران (MPLS) و همچنین استفاده از خدمات ارزی بانک شامل؛ سپرده‌گذاران ارزی، حواله‌های ارزی، گشایش اعتباری اسنادی دیداری صادراتی و وارداتی، گشایش اعتبارات اسنادی مدت‌دار و استفاده از خطوط فاینانس و ریفاینانس، خطوط اعتبارات کوتاه‌مدت و بلندمدت از دیگر موارد همکاری طرفین در این راستا است.

تفاهم‌نامه مذکور طی مراسمی با حضور اعضای هیئت‌مدیره شرکت‌های پست، مخابرات ایران و پست‌بانک در محل ساختمان مرکزی این بانک، به امضای دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک ایران و رسول سرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران رسید.

منبع: پست بانک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید