خبر

نسخه جدید همراه بانک صادرات برای سیستم‌عامل‌های iOS ارائه شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک صادرات ایران به‌منظور پاسخگویی مطلوب‌تر به نیاز مشتریان از نسخه جدید همراه بانک ویژه دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل IOS رونمایی کرد.

این بانک نسخه ۴/۹ سامانه همراه بانک را که مخصوص دستگاه‌های با سیستم‌عامل IOS است روانه بازار ساخت. در نسخه جدید علاوه بر حفظ قابلیت و توانمندی‌های جدید امکان جستجوی شعب و ورود به نرم‌افزار با استفاده از اثرانگشت (برای دستگاه‌هایی که قابلیت تعریف و استفاده از اثرانگشت در آن‌ها وجود دارد) فراهم شده است.

هم‌وطنان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir به برنامه مذکور دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی‌های تلفن همراه نمایند.

خدماتی از قبیل اطلاع از مانده‌حساب، انتقال وجه حساب‌های سپهری، پرداخت اقساط، پرداخت قبوض، خرید شارژ سیم‌کارت‌های اعتباری تلفن همراه، انتقال وجه بین‌بانکی، پرداخت اقساط تسهیلات بین‌بانکی از طریق سامانه پایا، دریافت مانده و گردش کارت‌بانک‌های عضو شتاب، انتقال کارت به کارت داخلی، پرداخت اقساط تسهیلات خود و سایرین در بانک صادرات ایران را به مشتریان ارائه می‌دهد.

منبع: بانک صادرات

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

/* ]]> */