خبر

نرم‌افزار پرداخت ۷۲۷ بانک سینا به روزرسانی شد

اینترنت بانک همراه سینا
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نرم‌افزار پرداخت ۷۲۷ بانک سینا با هدف ارائه بهینه خدمات بانکی، به روزرسانی شد. نرم‌افزار مذکور با اتکا به سرویس ۷۲۷ این بانک و بدون نیاز به اینترنت، توان انجام عملیات مختلفی چون پرداخت انواع قبوض و خرید شارژ را بر روی گوشی‌های موبایل دارای سیستم‌عامل اندروید دارا است.

عملیات پرداخت قبض با استفاده از نرم‌افزار ۷۲۷ بانک سینا به‌صورت دریافت اطلاعات قبض کاربر از سه روش بارکد، پیامک‌های قبض همراه اول موجود در تلفن همراه کاربر و ورود دستی شناسه قبض و پرداخت امکان‌پذیر است. همچنین با این نرم‌افزار می‌توان نسبت به خرید شارژ اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل اقدام نمود.

علاوه بر آن فهرست قبض‌هایی که توسط کاربر پرداخت شده قابل‌مشاهده و گزارش‌گیری است. این نرم‌افزار از طریق فروشگاه‌های معتبر اینترنتی نرم‌افزار نظیر کافه بازار به‌صورت رایگان قابل دریافت و نصب است.

منبع: بانک سینا

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */