خبر

مشاهده امتیازات جشنواره پات ۹۵ ایران کیش باعضویت در باشگاه مشتریان

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با عضویت در باشگاه مشتریان یا از طریق سامانه (#۷۸۸*) در جریان امتیازات خود، جهت شرکت در قرعه‌کشی جشنواره پات ۹۵ قرار بگیرید.

.

مشاهده امتیازات جشنواره پات ۹۵

پذیرندگان شرکت ایران کیش و دارندگان کارت‌های شتابی می‌توانند از طریق سامانه USSD کد #۷۸۸* و یا مراجعه به سایت باشگاه مشتریان شرکت به نشانی club.irankish.com از میزان امتیازاتی که از تاریخ ۱۲ بهمن سال ۹۴ تاکنون در این جشنواره کسب کرده‌اند آگاهی پیدا کنند. این به شرطی است که پیش‌ از آن در باشگاه مشتریان عضو شوند. هریک امتیاز به معنای یک شانس برای برنده شدن در قرعه‌کشی‌های جشنواره پات است.

برای پذیرندگان، هر تراکنش خرید بالای ۲۰۰ هزار ریال ۱ امتیاز محسوب می‌شود و هر ۱۰ میلیون ریال مبلغ تراکنش نیز ۱ امتیاز دیگر به مجموع امتیازات آنان اضافه خواهد کرد. این در حالی است که مشتریان و دارندگان کارت‌های شتابی نیز، با هر خرید شارژ و یا هر قبضی که مبلغ آن را از طریق ابزارهای موبایلی و اینترنتی ایران کیش بپردازند ۰.۵ امتیاز کسب می‌کنند. در همین حال چنانچه پذیرندگان و دارندگان کارت‌های شتابی در باشگاه مشتریان ثبت‌نام کنند، امتیازات آن‌ها در صورت انجام هر یک از این فعالیت‌ها (خرید شارژ و یا پرداخت قبض) به ۱ افزایش می‌یابد.

همچنین ثبت‌نام در باشگاه مشتریان به‌طور مجزا، ۵۰ امتیاز، تعریف هر کارت در این باشگاه ۱۰ امتیاز و بارگذاری، نصب و راه‌اندازی برنامه موبایلی PUT، ۱۰ امتیاز برای مشتریان به همراه خواهد داشت.

منبع: کارت اعتباری ایران کیش

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید