خبر

امکان خرید قسطی از فروشگاه اینترنتی آمازون برای انگلیسی‌ها

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

امکان خرید قسطی از فروشگاه اینترنتی آمازون برای انگلیسی‌ها فراهم شد. مشتریان انگلیسی شرکت آمازون، به لطف طرح جدید این شرکت موسوم به Pay Monthly می‌توانند به‌طور قسطی و بدون پرداخت بیعانه از این غول تجارت الکترونیک خرید کنند.

طبق برنامه جدید آمازون در انگلیس، مشتری‌ها می‌توانند مبلغ کامل خریدهای بزرگ خود از قبیل رایانه، تلویزیون و حتی تلفن‌های همراه هوشمند را در مدت‌زمان دو تا چهار سال پرداخت کنند. در این طرح، ارزش مالی خرید مشتریان باید بیش از ۴۰۰ پوند (۵۹۰ دلار) باشد.

.

خرید قسطی از فروشگاه اینترنتی آمازون

طرح مزبور که Pay Monthly (پرداخت ماهیانه) نام گرفته، با مشارکت Hitachi Personal Finance UK ارائه شده است. اگرچه خرده‌فروشان مهم و معتبری همچون John Lewis و Tesco در این خصوص برنامه‌هایی عرضه کرده‌اند، ولی این نخستین بار است که آمازون چیزی شبیه به این برنامه‌ها را در دسترس مصرف‌کنندگان انگلیسی قرار می‌دهد.

خرید قسطی از فروشگاه اینترنتی

امکان خرید قسطی از فروشگاه اینترنتی آمازون برای انگلیسی‌ها

برترین جذابیت برنامه Pay Monthly آمازون در قیاس با برخی طرح‌های مشابه در بریتانیا این است که مشتری‌ها لازم نیست بابت خرید خود هیچ بیعانه‌ای پرداخت کنند. البته در این طرح، هزینه‌های مالی یا نرخ بهره پایین نیست و درواقع نرخ بهره‌ی ۱۶.۹ درصدی، چیزی نزدیک به نرخ بهره‌ی برخی شرکت‌های کارت اعتباری در انگلیس به شمار می‌رود.

منبع: شرکت ملی انفورماتیک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید