تلفن همراه

اپلیکیشن پات در تازه‌های کافه‌بازار

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

اپلیکیشن پات شرکت ایران کیش به دلیل داشتن معیارهای لازم در لیست تازه‌های برگزیده صفحه اول کافه بازار قرار گرفت. (+)

نسخه اندروید اپلیکیشن پات که با هدف سرعت بخشیدن به امور پرداخت الکترونیک راه‌اندازی شده است، شامل سرویس‌هایی ازجمله کیف پول پِی‌پات، پرداخت قبوض، سرویس خرید، شارژ تلفن همراه، باشگاه مشتریان و طرح‌های حمایتی و نیکوکاری و مجموعه‌های تخفیف است. با کمک این اپلیکیشن کاربر می‌تواند پرداخت‌های موردنظر خود را به‌واسطه کارت‌های بانکی پرداخت کند.

اپلیکیشن پات

اپلیکیشن پات در تازه‌های کافه‌بازار

اپلیکیشن پات و کیف پول پِی‌پات

اپلیکیشن پات محصول جدید شرکت ایران کیش دسترسی راحت به‌تمامی ویژگی‌های کد ussd را از طریق نرم‌افزار موبایلی نیز فراهم کرده است. کیف پول پِی‌پات که یکی از قابلیت‌های این اپلیکیشن محسوب می‌شود به‌راحتی امکان پرداخت با استفاده از رمز و بدون رمز را به شما خواهد.

از هم‌اکنون می‌توانید اپلیکیشن پات را از طریق کافه بازار دانلود و استفاده کنید. در حال حاضر این اپلیکیشن فقط برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی ارائه شده است.

منبع: ایران کیش

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید