خبر

بیان اهداف کلان شرکت خدمات رایان اقتصاد نوین در حاشیه برگزاری مجمع این شرکت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مجمع شرکت خدمات رایان اقتصاد نوین با حضور سهامداران این شرکت برگزار و صورت‌های مالی این شرکت به تصویب رسید. در این مجمع که به ریاست بهرام فتحعلی رئیس هیئت‌مدیره بانک اقتصاد نوین برگزار شد، پس از قرائت گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی صورت‌های مالی این شرکت موردبررسی قرار گرفت و درنهایت با اکثریت قاطع آرا به تصویب رسید.

در این مراسم حجت جاهد مدیرعامل شرکت ضمن تشریح عملکرد این شرکت در سال گذشته در خصوص اهداف کلان شرکت خدمات رایان اقتصاد نوین گفت: «افزایش توان کسب‌وکار و انعطاف‌پذیری، کسب نقش ویژه در عرصه ارائه خدمات نوین نرم‌افزاری به سیستم بانکی کشور، بهبود مستمر کیفیت و دقت در ارائه خدمات به‌منظور پاسخگویی بهتر به نیازها و انتظارات مشتریان، توسعه نوآوری، پویایی و کارایی از طریق ایجاد و توسعه‌سازمانی یادگیرنده و کسب به‌روزترین توانمندی‌ها مطابق با بهترین تجارب و الگوهای عملیاتی رایج در صنعت فناوری اطلاعات و بانکداری در کشور و جهان ازجمله اهداف کلان شرکت هدف‌گذاری شده است.»

شرکت خدمات رایان اقتصاد نوین در آذرماه سال ۱۳۸۹ توسط بانـک اقتصاد نوین تأسیس و مجموعه‌ای تخصـصی متشکل از مدیران، مشاوران، کارشناسان و تکنسین‌های فنی امور فنـاوری اطلاعات و ارتباطات، خدمات طراحی، تولید و توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری، مدیریت و راهبری و نظارت و پشتیبانی راه‌حل‌ها و سیستم‌ها را به بانک اقتصاد نوین و صنعت بانکداری ارائه می‌نماید.

منبع: بانک اقتصاد نوین

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید