شرکت‌ها

اعطای نشان عالی مدیر سال و گواهینامه شایستگی مدیریت به مدیرعامل ایران کیش

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نخستین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال با رویکرد معرفی و تجلیل از مدیران موفق کشور، ۱۷ بهمن‌ماه از سوی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد. در این رویداد صادق فرامرزی مدیرعامل ایران کیش نشان عالی مدیر سال و گواهینامه شایستگی مدیریت دریافت کرد.

Sadegh-Faramarzi-Index-way2pay-94-11-18

Faramarzi-IranKish-Index-way2pay-94-11-18

Sadegh-Faramarzi-2-Index-way2pay-94-11-18

در این اجلاس که با حضور مسئولین عالی‌رتبه کشوری، ابوترابی فرد نایب‌رئیس اول مجلس شورای اسلامی، دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس‌جمهور، دکتر محمدی رییس سازمان مدیریت صنعتی و دکتر خزایی رییس کمیته علمی اجلاس و دکتر حسنقلی پور ریاست دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد با تجلیل از چهره‌های شاخص مدیریت و رونمایی از تمبر مدیریت ایرانی- اسلامی، از مدیران برجسته سال جاری تجلیل به عمل آمد و صادق فرامرزی مدیرعامل ایران کیش نشان عالی مدیر سال و گواهینامه شایستگی مدیریت دریافت کرد.

منبع: ایران کیش

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید