خبر

احتمال اجرای سامسونگ پی بر روی گوشی‌های غیراندرویدی

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گزارش phonearena.com؛ شایعات اخیر حاکی از آن است که سرویس پرداخت موبایلی سامسونگ پی ممکن است بر روی ابزارهای هوشمند پوشیدنی غیر موبایلی نیز اجرا شود. با توجه به این منبع خبری، اطلاعات منتشرشده از سوی اینجانگ ری، مدیر بخش موبایلی سامسونگ، که اخیراً ادعا کرده است ایده اصلی پشت سامسونگ پی، جایگزینی کیف پول موبایلی نبوده بلکه قرار است در کنار این تکنولوژی قرار بگیرد. بنابراین در آینده شرکت سامسونگ نیز محصولی را روانه بازار می‌کند که فقط متعلق به دارندگان گوشی‌های هوشمند سامسونگ نمی‌باشد و بر روی سایر گوشی‌های برندهای دیگر نیز قابل‌استفاده خواهد بود.

سامسونگ پی به‌صورت رسمی در سپتامبر ۲۰۱۴ در ایالات‌متحده راه‌اندازی شده و از آن زمان، امکان استفاده از پرداخت‌های موبایلی به روش‌های ساده، برای کاربران دستگاه‌های سامسونگ فراهم شده است. سیستم پرداخت موبایلی مذکور هم از NFC (ارتباط راه نزدیک) و هم از MST  (تراکنش امن با نوار مغناطیسی) کار می‌کند.

منبع: شاپرک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید