خبر

اضافه شدن سرویس خرید در فروشگاه اپلیکیشن اپل

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت اپل اعلام کرده است که سرویس «خرید» را به‌عنوان یک دسته جدید به فروشگاه اپ‌های خود (App Store) اضافه می‌کند. هدف از افزودن این بخش جدید، کمک به مشتریان برای یافتن اپلیکیشن‌های جدید خرید است و برای کاربران سراسر جهان قابل‌استفاده می‌باشد. بنابراین کاربران می‌توانند اپلیکیشن‌های خرید مرتبط با موضوع موردنظر خود را بر روی سیستم‌عامل iOS  گوشی یا تبلت خود پیدا و نصب کنند.

قابلیت «خرید»، اپلیکیشن‌ها را از جنبه‌های متعدد مانند مقایسه قیمت، نقد و بررسی کالا و بسیاری موارد دیگر در کنار یکدیگر قرار می‌دهد. هم‌چنین اپلیکیشن‌ها می‌توانند برای پیدا کردن کالاهای موردنظر خریداران، تخفیف‌ها، کوپن‌ها و اطلاعات مربوط به محصولات و حتی مقایسه قیمت آن‌ها به کار روند. این اپلیکیشن‌ها قبلاً در بخش «سبک زندگی» در فروشگاه App Store گنجانده می‌شدند.

باوجود بخش «خرید» جدیدی که در این فروشگاه جای می‌گیرد، این اپلیکیشن‌ها با اپل پی نیز سازگار می‌شوند. بنابراین کاربران گوشی‌های آیفون در پایانه‌های فروش مبتنی بر NFC کلیه فروشگاه‌های موجود در لیست می‌توانند با استفاده از اطلاعات کارت‌های بدهی و اعتباری کیف پول الکترونیکی خود هزینه‌ها را پرداخت کنند.

منبع: شاپرک

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید