خبر

ثبت بیش از ۱۶۰ ایده در این بانک ۲

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

مسوولان برگزاری رویداد این‌بانک خبر از ثبت‌نام بیش از ۲۰۰ شرکت‌کننده و ۱۶۰ ایده برای حضور در این رویداد داده‌اند. رویداد این‌بانک ۲۶ آذرماه به‌وسیله شرکت خدمات انفورماتیک و در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

در این رویداد یک‌روزه اجتماعی از صاحبان ایده از دانشگاه و صنعت، حول محور نوآوری در بانکداری الکترونیک گرد هم می‌آیند. با شروع فرصت پیاده‌سازی ایده‌ها، دسترسی به سرویس‌های بانکی از طریق پورتال رویداد فراهم‌شده و ایده‌پردازان می‌توانند با نام کاربری و رمز عبور ثبت‌شده خود وارد درگاه شوند.

برگزارکنندگان این رویداد توصیه‌هایی برای تیم‌های شرکت‌کننده دارند: پیاده‌سازی ایده‌ها را از هم‌اکنون آغاز کرده و به‌روزهای پایانی موکول نکنند، در بازه زمانی پیاده‌سازی، اعضای کمیته فنی این بانک آمادگی دارند به سوالات مطروحه توسط تیم‌ها پاسخ داده و راهنمایی‌های لازم را ارایه کنند و روزهای آتی از طریق پیامک، ایمیل و کانال‌های اختصاصی رویداد، اطلاعات تکمیلی به تیم‌ها ارسال خواهد شد.

منبع: این بانک ۲

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید