خبر

مسابقه عکاسی و مقاله‌نویسی طرح کمپین انگیزشی پیشخوان‌های شهرنت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در راستای اجرای «طرح کمپین انگیزشی پیشخوان‌های شهرنت»، مسابقه عکاسی و مقاله‌نویسی این طرح فعال شد. براین‌اساس، شرکت‌کنندگان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۷/۰۱ با مراجعه به سایت بانک در مسابقه مقاله‌نویسی و عکاسی این طرح شرکت کنند. مقالات و عکس‌های ارسالی پس از ارزیابی، داوری شده و به سه مقاله برگزیده و شش اثر عکاسی برتر (شامل سه نفر از همکاران بانک و سه نفر از مشتریان)، کمک هزینه سفر اعطا می‌شود.

شرکت‌کنندگان می‌توانند به‌منظور جلوگیری از بروز خطا در هنگام بارگذاری عکس‌ها و درج مقالات، از مرورگر فایرفاکس (Firefox Mozilla) برای بازکردن پورتال و سایت بانک استفاده کنند. همکاران علاقمند می‌توانند در صورت داشتن هر‌گونه سوال مرتبط با این طرح با شماره‌های ۸۳۳۶۴۶۵۹ و ۸۳۳۶۴۹۷۷ اداره تحقیق و توسعه تماس بگیرند.

منبع: بانک شهر

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید