بانک‌ها

همکاری بانک توسعه تعاون با صندوق قرض‌الحسنه ندای مهر میهن

نوشته شده توسط رضا قربانی

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: این بانک در کنار سایر بانک‌های دولتی بر پایه رویکردی توسعه‌ای دارای کارکردی ماموریتی است.

روزنامه دنیای اقتصاد امروز نوشت: علیرضا اکبری در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری بانک توسعه تعاون با صندوق قرض‌الحسنه ندای مهر میهن با اشاره به وظایف این بانک در چارچوب قانون سیاست‌های ابلاغی اصل ۴۴ و ضوابط و مقررات جاری بانک مرکزی افزود: بانک توسعه تعاون بر پایه اساسنامه خود حامی‌تعاونگران فعال در بخش‌ها و زیر بخش‌های مختلف اقتصادی است. اکبری اضافه کرد: این بانک با تجهیز فرآیند خدمات رسانی خود به نظام جامع بانکداری الکترونیک قادر است در چارچوب قانون و ضوابط و مقررات جاری حاکم بر فعالیت بانکداری از تمامی‌فعالیت اقتصادی بخش تعاونی حمایت کند. وی افزود: فعالیت بانکی با تکیه بر چنین قابلیتی با کاستن از هزینه‌های جاری دستیابی به اهداف مورد نظر را تسهیل می‌کند. عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون ادامه داد: استفاده از قابلیت‌های بانکداری الکترونیک در فرآیند خدمت‌رسانی به مشتریان سبب احصاء نیازهای متنوع متقاضیان خواهد شد و این امر خود به خود تحقق اهداف بانکی و توسعه جامعه هدف را در بر خواهد داشت. اکبری تصریح کرد: با پیش بینی مناسب زیر ساخت‌های فناوری بانکداری الکترونیک در بانک توسعه تعاون، حمایت و پشتیبانی از تعاونگران و سایر اقشار مختلف اجتماعی به شکل مجازی در اولویت برنامه‌های بانک قرار داشته است. مدیر عامل صندوق قرض‌الحسنه ندای مهر میهن نیز، موفقیت‌های بانک توسعه تعاون را در عرصه بانکداری الکترونیک مهم خواند و گفت: این تفاهم‌نامه زمینه مناسبی را فراهم آورده است تا با همکاری مشترک بانک توسعه تعاون و این صندوق امکان بهره‌گیری مطلوب از خدمات قابل ارائه بانک توسعه تعاون در بستر بانکداری الکترونیک فراهم شود.

 

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید